Студенти СНАУ здобули блискучу перемогу на конкурсі «Водограй талантів 2020»

20 листопада 2020 15:26  143   0Днями стали відомі результати щорічного Міжрегіонального багатожанрового конкурсу «Водограй талантів 2020». Це конкурс, який кожного року визначає творчі успіхи молодих артистів у різних напрямках. Цьогоріч через пандемію, не вдалося провести традиційні виступи конкурсантів, тож визначення переможців відбувалося дистанційно.

Приємно відзначити, що переможцями конкурсу у 2020 році стали студенти Сумського національного аграрного університету. Так, Гран-прі конкурсу отримала студентка факультету ветеринарної медицини Анна Радченко, а диплом І ступеня Аделіна Пухальська з того ж факультету.

Проте, ця перемога належить не лише дівчатам, а й усій команді, яка допомагала створювати конкурсні відеороботи: керівниці студентського академічного хору «Юність» Аліні Біловол, яка займалася з дівчатами вокалом; звукорежисеру Олексію Алєксєєву; відеооператору Денису Ляшенку. Тож щиро вітаємо усю команду з блискучою перемогою та бажаємо ще більше творчих успіхів та натхнення!