Сумські футзалісти здобули другу перемогу в Екстра-лізі

Сьогодні, 25 січня, «FoodCentre-СумДУ» приймав одеський «Епіцентр К - Авангард». Гра 14-го туру проходила з перевагою сумської команди і завершилася перемогою підопічних Івана Скицька 2: 0.

Сьогодні, 25 січня, «FoodCentre-СумДУ» приймав одеський «Епіцентр К - Авангард».

Гра 14-го туру проходила з перевагою сумської команди і завершилася перемогою підопічних Івана Скицька 2: 0. Дублем за сумчан на початку першого тайму відзначився Денис Овсянніков (на 6-й хвилині з пенальті і на 8-й хвилині).

Інші результати туру:
«Енергія» (Львів) 1-1 «Ураган» (Ів.-Франківськ)
«Сокіл» (Хмельницький) 3-7 «Продексім» (Херсон)
«Інбев» (Житомир) та «ХІТ» (Київ) зіграють завтра.

Поки сумчани з 8 очками (в 12 іграх) займають восьме місце в турнірній табіце, обійшовши якраз одеситів. До шостого місця, яке дає право зіграти у фінальній вісімці залишилося 3 очка. Там львівська «Енергія» з 11 очками (у неї на матч більше). У «Сокола» - 10 очок (13 матчів).

Лідирує «Продексім» - 34 очка (12 матчів), далі - «ХІТ» - 27 (12), «Ураган» - 26 (12), «Інбев» - 18 (11) і «Кардінfл-Рівне» - 17 (12 ).