У Сумах триває підготовка до опалювального сезону

23 вересня 2019 13:56  1057   0Щопонеділкову апаратну нараду при керівництві міста розпочали з розгляду питання підготовки міського господарства до опалювального сезону 2019–2020 років.

За словами заступника директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня, ТЕЦ, котельні та мережі працюють в режимі гарячого водопостачання. Заходи з підготовки до опалювального сезону, що були визначенні в рішенні виконавчого комітету, виконані.

«У разі ухвалення рішення про початок опалювального сезону, ми готові вмикати опалення в зоні надання послуг ТОВ «Сумитеплоенерго», – сказала вона.

Директор Дирекції «Котельня Північного промвузла» Микола Жобтобрюх повідомив, що КППВ також технічного готова до опалювального сезону. Невирішеним залишається питання отримання номінації на газ, але це спільна проблема теплопостачальних підприємств України.

«Документи до НАК «Нафтогаз відправлені. Цього тижня рішення має бути прийнято», – сказав Микола Жовтобрюх.

Щодо готовності до опалювального сезону житлового фонду, акти готовності в зоні обслуговування ТОВ «Сумитеплоенерго» мають до 30% будинків, в серед споживачів Дирекції «Котельня Північного промвузла – 45%. Заступник міського голови Олександр Журба зауважив, що підготовка відбувається у відповідності до наявних в обслуговуючих організацій коштів і можливостей тепловиків здійснювати приймання.

«Кошти, що передбачені на поточний ремонт, спрямовуються не лише на підготовку до опалювального сезону, а й на дахи, фундаменти, каналізацію вводи тощо. Якщо фінансування йшло б наперед, то б і роботи виконувались наперед, а так – у межах надходження коштів. Кожного року акти готовності видаються із таким же запізненням, бо нереально теплопостачальній організації вийти одночасно на велику кількість об’єктів, – сказав посадовець.

Заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Степан Пак повідомив, що у вівторок, 24 вересня, відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету, де серед іншого розглядатимуть питання підготовки міського господарства до опалювального сезону.