Члени виконкому Сум визнали незадовільною підготовку ЖЕКів до опалювального сезону (+відео)

29 серпня 2019 12:35  562   0Як повідомив сайт Суспільного, підготовку обслуговуючих організацій Сум до опалювального сезону визнали незадовільною. За це проголосували сьогодні члени виконавчого комітету.

У підсумку голосування члени виконкому вирішили заслухати керівників обслуговуючих організацій, щодо виконаної роботи на наступному засіданні 20 вересня. Про свою готовність розповіли організації – надавачі тепла у місті.

Міський голова Олександр Лисенко сказав, що мерія вивчає питання фінансової допомоги Сумському машинобудівному об’єднанню. За його словами, ніхто не пристав на пропозицію Об’єднання взяти в оренду котельню Північного промвузла. Зараз в уряді ідуть перемовини щодо реструктуризації заборгованості за газ, щоб отримати номінацію на новий опалювальний сезон.

Нагадаю, два тижні тому керівництво заводу просило 60 млн грн у міста за оренду Котельні північного промвузла. Перед цим, листи із пропозицією надіслали потенційним орендарям через брак грошей на її утримання та обслуговування. Тоді борг Котельні північного промвузла за газ перед НАК «Нафтогаз» складав 240 млн грн.