У Сумах ремонтуватимуть понад 200 будинків

11 лютого 2019 14:18  647   0Міський голова Олександр Лисенко під час апаратної наради поцікавився опрацюванням доручення щодо формування списку будинків, в яких виникають проблеми з опаленням і гарячою водою під час опалювального сезону.

Департамент інфраструктури міста спільно з обслуговуючими організаціями і підприємствами з надання централізованого теплопостачання та відділом «Служба 15-80», вивчили ситуацію по будинках, мешканці, яких неодноразово зверталися зі скаргами, й сформували відповідний перелік.

«Під час обстеження підвальних приміщень у будинках був складений перелік таких будинків, у яких потрібно виконати заміну або капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж опалення та відновити теплоізоляцію з метою покращення послуг з теплопостачання. Такий перелік складає на сьогодні 79 будинків», – поінформував в. о. директора інфраструктури міста Віктор Павленко.

Він зазначив, що після обстежень був складений і перелік будинків, де необхідно провести роботи із заміні водонагрівачів і мереж гарячого водопостачання. Цей список складається з 141 будинку, з них 66 будинків потребують заміни, або капітального ремонту водонагрівача, 11 – монтажу циркуляційних насосів, 64 – заміни мереж гарячого водопостачання.

Як повідомив в. о. директора інфраструктури міста, вказаний перелік використовуватиметься при формуванні титульних списків на 2019 і наступні роки.

Оскільки наразі титульні списків з відповідним напрямом робіт ще формуються, міський голова залишив дане питання на контролі до затвердження списків депутатськими комісіями. Ще Олександр Лисенко наголосив на тому, що всі сумські будинки, які мають більше 9 поверхів і де не працює ліфт, необхідно обов’язково включити до титульного списку ремонту підйомників на цей рік.