Сумські хокеїсти вийшли в наступний раунд кубка України

Вихованці СДЮШОР «Динамо» дебютували в кубку України з хокею серед чоловічих команд. 22 серпня в Вінниці стартував розіграш кубка України з хокею на траві.

Вихованці СДЮШОР «Динамо» дебютували в кубку України з хокею серед чоловічих команд.

22 серпня в Вінниці стартував розіграш кубка України з хокею на траві. У першому раунді на поле місцевого стадіону вийшли сумські і шосткинські хокеїсти. СДЮШОР «Динамо» в своєму матчі перемогли ХК «ПК-Старт» Житомирська обл. 6: 1. Рахунок довго тримався 2: 1 на користь нашої команди, поки наші хлопці налаштувалися, зібралися, розігралися і в четвертому періоді закинули ще чотири м'ячі у ворота суперника.

КДЮСШ «Барса» в своєму матчі проти Вінницькій ГДЮСШ № 1. шосткинців вигравали 2: 0, але не вистачило сил. У третій чверті пропустили один гол, в четвертій ще два. Підсумок 2: 3.

Сьогодні сумчани зіграють з вінницької «ШВСМ-Олімпією», а шосткинці у втішних матчах з ХК «ПК-Старт» Житомирська обл.