Сумські лижники взяли участь в чемпіонаті з лижоролерів

З 8 по 11 серпня в Мадоні (Латвія) проходив чемпіонат світу з лижоролерів серед дорослих і юніорів. Прийняли участь в змаганнях і українські лижні гонщики.

З 8 по 11 серпня в Мадоні (Латвія) проходив чемпіонат світу з лижоролерів серед дорослих і юніорів.

Прийняли участь в змаганнях і українські лижні гонщики.

У перший змагальний день спортсмени долали змагальну дистанцію класичним стилем - 10 км жінки і 20 км чоловіки. Серед жінок єдина представниця від України Валентина Кмінскі фінішувала 8-ий з 22 учасниць. Серед чоловіків шосткінец Олексій Красовський дістався до фінішу 7-м, Андрій Марченко - 21, Дмитро Драгун - 23, шосткінец Ян Коструба - 25 з 31 учасників.

Українські юніори та юніорки показали наступні результати: Дарина Ковальова - 8, Дар'я Рубльова (Шостка) - 10, Анастасія Савинская - 15, Єлизавета Бобровська - 19 з 23 спортсменок.

Серед юніорів Олександр Лісогор показав високий 4-й результат. Віталій Колупайко став 9, Артем Базилевич - 22, Володимир Аксюта - 24 з 29 учасників.

На наступний день спортсмени змагалися в спринті вільним стилем. Валентина Камінська завершила гонку 10-ій, Дмитро Драгун був 21-м. Серед юніорів Анастасія Макаріна зупинилася на 16-й позиції, Микита Лях - 19, Андрій Шевчук - 20, Олександр Лісогор - 22, Віталій Колупайко - 25.

Третій змагальний день відбувся для спортсменів масовим стартом вільним стилем. Українські спортсмени з такими результатами: Валентина Камінська фінішувала 11 з 18 учасників, Руслан Перехода став 19, Дмитро Драгун - 22, наш Олексій Красовський - 25, сумчанин Олександр Мукшін - 28 з 32 учасників. Серед юніорів Дарина Ковальова перетнула фініш 8-й, наша Дарина Рубльова стала 12-й, Анастасія Макаріна - 16 з 16 спортсменок. Серед юніорів Віталій Колупайко і Олександр Лісогор - 17 і 18 результати відповідно, Володимир Аксюта фінішував 22, Денис Мішутіна - 26 з 30 учасників.

Завершальним етапом чемпіонату світу став командний спринт вільним стилем. Конотопчанка Юлія Кроль і Валентина Камінська фінішували 5-ми з 8 команд, Руслан Перехода і Олексій Красовський - 9-ми з 14 команд, Дарина Ковальова і Дарина Рубльова - 4-ми з 7 команд, Віталій Колупайко і Олександр Лісогор - 6-ми з 10 команд.