Суми перемогли Чернігів на волейбольному майданчику

Сумський «ШВСМ-СумДУ» у черговому турі чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги приймав «Буревісника-ШВСМ» з Чернігова.

Сумський «ШВСМ-СумДУ» у черговому турі чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги приймав «Буревісника-ШВСМ» з Чернігова. Сумчани двічі перемогли суперника. І двічі у п’яти партіях. У першому сумські «політехніки» віддали супернику першу партію, виграли дві наступні, програли четверту і оформили перемогу у матчі у п’ятій. У другому матчі гості виграли дві перші партії матчу, господарі – три наступні.

«ШВСМ-СумДУ» (Суми) 3:2 (19/25 25/17 25/16 17/25 15/6) «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)

У турнірній таблиці сумчани піднялись на шосте місце. Команда Чернігова замикає турнірну таблицю суперліги.