Перемога сумчан, поразка роменчан

У матчі п’ятого туру чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги сумський «Food Centre-СумДУ» приймав «Шевченків край» з Черкащини.

У матчі п’ятого туру чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги сумський «Food Centre-СумДУ» приймав «Шевченків край» з Черкащини. Сумчани святкували перемогу з рахунком 2:1 завдяки голам Дмитра Ігумнова на 12-тій хвилині першого тайму і Максима Мисливського на другій хвилині другого.

Роменський «Рятувальник» на своєму майданчику поступився івано-франківській «Віза-Вторма». Гол у складі роменської команди на рахунку Валерія Гайвана, два голи у ворота роменчан забив вихованець конотопського футболу Денис Зеленкевич.

Після зняття зі змагань черкаського «Дніпра» зазнала змін турнірна таблиця чемпіонату. По 12-ть очок відповідно в активі «Візи-Вторма» Дениса Зеленкевича (після чотирьох ігор) і одеського «Епіцентру-К-Таїрова» (після п’яти). «Food Centre-СумДУ» йде на третьому місці (4 гри,10 очок), «Рятувальник» - на шостому (з гри, 4 очка).